czwartek, 18 października 2012

Sie wydaaało

OMG, jak dawno nie pisałam. No, szkoła daje się we znaki, nie da się ukryć ;/
A tak u mnie to co: oceny, rady w sprawie chłopaków dla Olci <niestety mi akurat niepotrzebne>.
Mogłabym wypisywać oceny, aale poo cooo :P
Nie no, jest dobrze, bardzo dobrze. W szkole akurat problemów raczej nigdy nie miałam.
Ostatnio było zebranie i moja mama poruszyła te sprawe dotyczącą tego, ze te dziewczyny z mojej klasy chciały utworzyć profil o moim nazwisku i wgl. To reszta rodziców: "Ale kto to, kto???". Mama nie chciała na początku powiedzieć, ale tak napierali i wychowawczyni też chciała wiedzieć to powiedziała. I się zrobiła afera, że rodzice podobno wracali do domu i się pytali "Czy ONA jest rzeczywiście taka straszna, chamska" itp. Spytałam się naszej wych. czy to wszystko wyjaśnimy iii się zaczęło. Moglabym opowiadac dłuuugo, cytować i wgl, ale mie się nie chce. Więc wyszło na to, ze powinnam zgłosić to wcześniej, nie "mieszać" w to rodziców i, że jestem przewrażliwiona, bo powiedziałam, że w sp też nie było łatwo <jeśli chodzi o sprawy koleżanek>, a teraz czepiam się każdego żartu i wgl. Nie uważam, że jestem przewrażliwiona, ale weź teraz przekonaj upartą nauczycielkę i 2 osoby, które są przeciwko tb. Znaczy z jedną z nich już jest spk. Nawet obawiam się, że znalazła tego mojego bloga, bo wolałabym raczej zostać anonimowa, ale co zrobić. Nie będę pisać wszystkich moich przemyśleń aż tak hmm.. osobiście? Niech będzie "osobiście".
No, to okazało się, ze to z tym profilem to był żart i jeden z chłopaków z 3 klasy to wymyślił, ale że nigdy przecież oni by tego nie zrobili. I, ze trzeba będzie to wszystko sprostować na zebraniu, ze ona nie jest taka straszna itd.
Zobaczymy co będzie, już nie chcę o tym myśleć.
Miałam dziś gitarkę w szkole. Nasz Francuzik przechodził kilka razy, jak grałyśmy-śpiewałyśmy, heh.
Już nawet nie mówię, ze jest cudny, piękny itp <chociaż jest>, ale nie wiem, jak się na niego spojrzy, to aż człowiek się uśmiecha. Tak działa na ludzi ♥ Jestem za przeproszeniem podjarana, bo zrobiłyśmy ten wywiad z nim, poszedł świetnie!, właśnie teraz dostałam go zgranego na płytkę i sb paczę, słucham i robie PRTSC, zeby miec jako zdjęcia jakieś klatki.
Pzdr was "ciule" XD <cytat>
Budinuum

4 komentarze:

 1. Ty to masz przygody hahah ;)

  zapraszam do mnie :
  http://whereverigo1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahahaha ;D
  Zapraszam na bloga o życiu 2 przyjaciółek. ^^
  http://best-frieend.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Klaudiaa ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny blog ! :)

  +zapraszam do mnie, ilustrowanie komputerowe, za niedługo odbędzie się konkurs w którym będzie można wygrać moją pracę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog. ; D.

  Zapraszam :http://niematojaktakietam.blogspot.com/
  Obserwuje. ; D .

  Obserwujemy : 3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Wszelka wymiana poglądów mile widziana ^^ Jeżeli chcecie - zadawajcie pytania, na każde odpowiem na swoim blogu. Na reklamowanie macie kartę SPAM. Linki do blogów zostawiajcie tam.
Pzdr
Budinum :}